Новини

ІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ ТА НАУЦІ»

10-11 червня 2021 року на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології в освіті та науці».

Мета конференції: стимулювання досліджень у галузі інформаційних технологій та в освіті, визначення перспективних напрямів застосування інформаційно-комунікаційних технологій у науці й освіті, обмін науковими напрацюваннями і практичними здобутками, налагодження партнерських взаємовідносин між закладами освіти, науковими установами і підприємствами ІТ-галузі, заохочення студентської молоді до наукового пошуку.


13 Червня 2021


Академічна співпраця з Університетом економіки  в Бидгощі

10 травня 2021 року відбулася ділова зустріч з делегацією Університету Економіки в Бидгощі (WYŻSZA SZKOŁA GOSPODARKI, Польща). Обговорювали план партнерських заходів щодо наукової, навчальної, культурної та організаційної діяльності. Підписано довготривалу угоду про академічну співпрацю.

11 Червня 2021


Міжнародна науково-практична конференція «Варіативні моделі комп’ютерно орієнтованих систем дослідницького навчання предметів природничо-математичного циклу в закладах освіти - Clever: School of Natural and Mathematical Sciences»

31 травня 2021 року в рамках XII Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2021» і Міжнародної виставка освіти за кордоном «World Edu» за підтримки Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України, Університету імені Адама Міцкевича в Познані (Польща), Міністерства освіти і науки України, за інформаційної підтримки Одеської обласної державної адміністрації, Луцької міської ради, Вінницької міської ради відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Варіативні моделі комп’ютерно орієнтованих систем дослідницького навчання предметів природничо-математичного циклу в закладах освіти - Clever: School of Natural and Mathematical Sciences», присвячена пам'яті видатного вченого, академіка Мирослава Івановича Жалдака.


31 Травня 2021


V Міжнародна конференція «Педагогічна компаративістика і міжнародна освіта 2021: інновації в освіті в контексті європеїзації та глобалізації»

27-28 травня 2021 р. пройшла V Міжнародна конференція «Педагогічна компаративістика і міжнародна освіта 2021: інновації в освіті в контексті європеїзації та глобалізації». Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України є співорганізатором заходу. Результати наукових досліджень представили співробітники інституту, які виступили з доповідями. Конференція проходила у онлайн форматі на платформі ZOOM.

29 Травня 2021


VІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «НАУКОВА ШКОЛА АКАДЕМІКА І.А. ЗЯЗЮНА У ПРАЦЯХ ЙОГО СОРАТНИКІВ ТА УЧНІВ»

25-26 травня 2021 року в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» відбулася VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Наукова школа академіка І.А. ЗЯЗЮНА у працях його соратників та учнів». Від співорганізатора конференції – Інституту інформаційних технологій і засобів навчання на пленарному засіданні конференції виступила Світлана Литвинова, з доповіддю: «Цифрова трансформація: онлайн технології мікронавчання педагогів новітнім ІКТ».


28 Травня 2021


Золота команда «Clever: School of natural and mathematical sciences» на дванадцятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти -2021»

26-28 травня 2021 року відбулися стендові презентації та майстер-класи дослідницького проєкту «Clever: School of Natural and Mathematical Sciences» в рамках Дванадцятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти -2021» та Одинадцятої міжнародної виставка освіти за кордоном «World Edu». Науковий керівник проекту – Гриб’юк Олена Олександрівна, кандидат педагогічних наук, доцент, старший дослідник, провідний науковий співробітник Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

Команда «Clever: School of Natural and Mathematical Sciences» отримала п’ять золотих медалей, що є свідченням високого професіоналізму учасників проекту. 


28 Травня 2021


Семінар «Інформаційно-цифрові технології у педагогічних дослідженнях»

25 травня 2021 р. співробітники відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України провели семінар «Інформаційно-цифрові технології у педагогічних дослідженнях» для наукових, науково-педагогічних працівників і аспірантів.  


25 Травня 2021


Науково-методичний семінар «Дослідно-експериментальна робота у сучасному закладі загальної середньої освіти як засіб формування ключових компетентностей учнів»

20 травня 2021 року за підтримки Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Міністерства освіти і науки України, Луцької міської ради для директорів та заступників директорів закладів загальної середньої освіти було проведено семінар «Дослідно-експериментальна робота у сучасному закладі загальної середньої освіти як засіб формування ключових компетентностей учнів».


20 Травня 2021


ІV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні аспекти розвитку STEM-освіти у навчанні природничо-наукових дисциплін»

12-13 травня 2021 р. відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні аспекти розвитку STEM-освіти у навчанні природничо-наукових дисциплін», що присвячена 70-річчю Льотної академії Національного авіаційного університету. Співорганізатором Конференції другий рік поспіль є Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. Представники 45 закладів освіти різного типу та профілю та інноваційних організацій взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції. До пленарного засідання долучилися більше 100 осіб. З привітальним словом до учасників конференції виступила заступниця директора інституту Ольга Пінчук. Із станом впровадження та перспективи розвитку STEАM підходу в закладах загальної середньої освіти виступила завідувачка відділом технологій відкритого навчального середовища інституту Наталя Сороко.


13 Травня 2021


ВИПУСК №2 (82) ЕЛЕКТРОННОГО ФАХОВОГО ВИДАННЯ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І ЗАСОБИ НАВЧАННЯ»

Шановні колеги! Опубліковано випуск №2 (82) електронного наукового фахового видання «Інформаційні технології і засоби навчання». Журнал посідає 9 місце у «Рейтингу наукових періодичних видань України» та 1 місце у Топ 100 «Найкращі публікації – українська».


1 Травня 2021


Новини 191 — 200 з 622
Початок | Поперед. | 18 19 20 21 22 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Вступ до аспірантури у 2024 р. Спеціально організована сесія ЄВІ.

Згідно з Порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році, умовою допуску до вступних іспитів до аспірантури Інституту цифровізації освіти НАПН України є успішне складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
У вересні 2024 році відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ.
Зареєструватися для участі в спецсесії ЄВІ можуть вступники, які:
  • реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ, але не змогли взяти в ній участі;
  • бажають повторно скласти ЄВІ, для покращення результату;
  • не реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ.
Реєстрація для участі в спецсесії ЄВІ триватиме протягом 12–19 серпня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ триватиме протягом 12–14 вересня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ буде проведена за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.